Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ contemporary modular homes ] eşleşme 215 Ürünler.
Ekonomik Prefabrik Bungalov Evler, Aile İçin Çağdaş Prefabrik Ev
| Ana Yapı: | Ana Yapı |
|---|---|
| Duvar Malzemesi: | Alc panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
ICC-ES Sertifikalı Lüks İki Katlı Modüler Ev Modern Mobil Hafif Çelik Kitleri
| Tip: | prefabrik villa |
|---|---|
| Sıhhi tesisat: | Su temini boruları, ewage boruları |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |
Hafif Ölçümlü Çelik Prefab Villa İki Katlı Evler Morden Tasarımı Kasırga Dirençli Evler
| Tip: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Mobil Modern Konteyner Evler Prefabrik Evler Beyaz Bir Katmanlı Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Prefab çelik modüler ev Ağaç bungalow ile hafif çelik çerçeve bir ev tatil için
| Kapılar: | Alum. Mezun. frame glass doors çerçeve cam kapılar |
|---|---|
| Zemin: | 18 mm CFC levhası |
| Tavan paneli: | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
AS4600 Küçük Evler İçin Modern Prefab Modüler Evler
| Marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
|---|---|
| Adı: | Queensland |
| Boyut: | 2.35*8m |
Modüler Ev Prefab Ev Hafif Çelik İnşaat Daire Binaları Avustralya Stander ile
| Türü: | Avustralya'daki 6tets şehir evi |
|---|---|
| Dış duvar: | 22 mm Çıta |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
USA / NZ / AU Standart Yeni Şık Modüler Ev Küçük Evi Karavanında Hafif Çelik Çerçeveyle
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/NS Hafif Çelik Yapı, Prefabrik Bungalov Evler, Modüler Ev Villaları
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Çift Garajlı Bungalow Modüler Evler Kar Dayanıklı, Hafif Çelik Çerçeve, Hazır Duvar Panelleri
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |

