Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ booths garden studios ] eşleşme 26 Ürünler.
Özel Ahşap Tasarım Mobil Prefabrik Bahçe Stüdyosu | Hafif Çelik Konstrüksiyon Kabin
| Ana malzeme: | Hafif Çelik Yapı |
|---|---|
| Boyut: | neredeyse hiçbir sınırlama |
| Tasarım: | Müşteri Tasarımı Avalable |
AS / NZS Lgs Çerçeve Prefab Bahçe Stüdyosu Ahşap Ev Kiti WPC Duvar Kaplama ile
| Boyut: | neredeyse hiçbir sınırlama |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | ahşap ev kiti |
| Kullanımı: | Otel, Ev, Kiosk, Stand, Ofis, Dükkan, Villa, Atölye, Fabrika |
Hazırlıklı Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Bahçe Stüdyosu ISO Standartı
| Boyut: | neredeyse hiçbir sınırlama |
|---|---|
| Kullanımı: | Otel, Ev, Kiosk, Stand, Ofis, Dükkan, Villa, Atölye, Fabrika |
| Tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
Yüksek Kaliteli Mini Otel Prefabrik Ev Bungalov Hafif Çelik İskeletli AS/NS Tasarımlı
| Çatı kaplama: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
Modüler Modern Modüler Evler Yüksek Performanslı Cam Yünü Yalıtımı
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Modern Granny Flat Çatı Prefabrik Ev, Önceden Yapılmış Evler Yangına Dayanıklı Mobil Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,95 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım: | R3.5 cam yünü |
| Ceiling material: | MGOboard/ Gypsum board+others |
PVC Tavan Paneli Modüler Kabin Ünitesi / Alüminyum Sürgülü Kapılı Prefabrik Ev
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE , AS/NZS , UL standart ışık veya diğerleri |
| Tavan: | PVC tavan paneli |
Yapılandırılmış Ahşap Kubbe Evi: Airbnb için Sıcak Bir Kulübe Ağacı Kubbe Evi
| Dış kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE, AS/NZS, UL Standart Işık veya Diğerleri |
| Tavan: | PVC Tavan Paneli |
Modüler Binalar Prefabrik Ev Genişletilebilir Konteyner Hafif Ölçümlü Çelik Villa
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
Kit Formu Çelik Çerçeve Prefabrik Modüler Evler Prefabrik Loft Ev PVC Tavan Paneli
| Dış Kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE , AS/NZS , UL standart ışık veya diğerleri |
| Tavan: | PVC tavan paneli |

