-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
Özel Tasarım Uzay Kapsülü Hafif Çelik Konstrüksiyon Ev Buzul Oteli Eko-Dostu Kaçamaklar İçin Mükemmel
| Menşe yeri | NINGBO, ÇİN |
|---|---|
| Marka adı | DEEPBLUE SMARTHOUSE |
| Sertifika | AS/NZS,UL,AISI,SGS |
| Model numarası | Glacier Kabin Otel Ünitesi 8 |
| Min sipariş miktarı | 2 takım |
| Fiyat | Anlaşılabilir |
| Ambalaj bilgileri | Çıplak paket / 40HQ |
| Teslim süresi | 45 gün |
| Ödeme koşulları | Akreditif, D/A, D/P, T/T |
| Yetenek temini | 12000ev/yıl |
| Çerçeve | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı | Ağır çelik şasi çerçevesi | Ağır çelik şasi çerçevesi |
|---|---|---|---|
| Dış duvar çıtı | Alüminyum kompozit panel | İç duvar paneli | entegre duvar paneli |
| ruh hali ışıkları | Özelleştirilebilir | Durtain | Elektrikli perdeler |
| Vurgulamak | özel tasarım uzay kapsülü kabin,hafif çelik çerçeve ev,eko-dostu buzul oteli kabini |
||
Özelleştirilmiş Uzay Kapsülü Hafif Çelik Konstrüksiyon Ev Glacier Otel Eko-Dostu Kaçamaklar İçin Mükemmel
Glacier Modüler Otel Ünitesi 8
1 yatak odası
1 Banyo
1 Salon
31.5m²
![]()
Glacier serisi kamp ünitesi ve tiny house geliştirildi, yurt dışı işlerinde önemli büyüme, İsveç, Güney Kore, Filipinler, Şili gibi yeni pazarlara tedarik sağlandı.
![]()
Temel Detaylar:
Tiny house, oturma odası/mutfak/yatak odası/banyo vb. ile donatılmıştır.
İçerir:
| Treyler | |
| Çatı Kaplama | 0.5mm renkli sac |
| Dış cephe | metal PU sandviç panel |
| İç duvar | entegre duvar paneli |
| Zemin Kaplama | laminat parke |
| Mutfak | standart mutfak (dolap, taş tezgah, eviye, batarya) |
| Banyo | duş, tuvalet, lavabo |
| Uzunluk | 7.4m |
| Genişlik | 2.35m |
| Yükseklik | <4m |
| Ağırlık | <=3.5T |
| Pencere ve kapılar | cam alüminyum pencere ve laminat kapı |
| Elektrik ve sıhhi tesisat sistemi |
![]()
Hafif Çelik Konstrüksiyon :
1) Yapı ömrü: 100 yıl.
2) Deprem direnci: 8 derecenin üzerinde.
3) Rüzgar direnci: maksimum 60m/s.
4) Yangın direnci: kullanılan tüm malzemeler yangına dayanıklı olabilir.
5) Kar direnci: gerekli olduğu üzere maksimum 2.9KN/m²
6) Isı yalıtımı: 100 mm kalınlık, tuğla duvarın 1 m kalınlığına denk gelebilir.
7) Yüksek ses yalıtımı: dış duvar 60db, iç duvar 40db
8) Böcek önleme: beyaz karınca gibi böceklerin zararlarından arındırılmış
9) Havalandırma: doğal havalandırma veya hava beslemesi kombinasyonu iç havayı taze ve temiz tutar
10) Paketleme ve teslimat: sadece yapı için 140SQM/ 40'HQ konteyner ve dekorasyon malzemeleriyle birlikte yapı için 90SQM/ 40'HQ konteyner.
11) Kurulum: ortalama olarak bir işçi günde bir metrekare kurar.
12) Kurulum kılavuzu: yerinde rehberlik etmek üzere mühendis gönderilir.
Paketleme ve Nakliye
tekerlekli tamamen tiny house'ları size nakletmek için 40ft flat rack konteynerler kullanıyoruz.
![]()
![]()
![]()
Deepblue Smarthouse, hafif çelik konstrüksiyon teknolojisini kullanarak prefabrik evler tasarlama ve inşa etme konusunda uzmanlaşmış önde gelen bir Çin şirketidir. Kapsamlı uçtan uca bina hizmetlerimiz, tasarım ve mühendislikten üretime, tüm binalar için kit malzeme tedarikine ve ilgili hizmetlere kadar her şeyi kapsar. Tek duraklı bir çözüm sağlayıcısı olarak, konut geliştiricileri, inşaatçılar ve kendi evini inşa edenler dahil olmak üzere müşterilerimiz için verimli, sürdürülebilir ve uygun maliyetli bina çözümleri sunmaya kararlıyız.
Hafif çelik konstrüksiyon teknolojisi, daha hızlı inşaat süreleri, daha yüksek enerji verimliliği ve aşırı hava koşullarında daha iyi dayanıklılık gibi birçok avantajı nedeniyle popülerlik kazanmaktadır. Deepblue Smarthouse olarak, inşaat sürecinde kalite ve sürdürülebilirliğin önemini anlıyor ve tüm projelerimizde çevre dostu malzemeler ve süreçler kullanmaya özen gösteriyoruz.

